Paslaugos
Gastrobaras
Gastrobaras

Industrinio stiliaus šeimos gastrobaras Marijampolės miesto centre, savyje slepiantis įvairių virtuvių skonius. Kiekvieną darbo dieną ruošiamas naujas, subalansuotas dienos pietų meniu, kuriame sau tinkamą patiekalą atras kiekvienas. O kiekvieną vakarą čia susitinkame mylėti, džiaugtis ir mėgautis grill maisto skoniais. 

Šiltas bendravimas, gera nuotaika, muzika, užburiantis maistas ir gaivinantys gėrimai mūsų standartas. Atvyk į svečius ir įsitikink pats.

Šventiniai pasiūlymai
9 metrai skonio
9 metrai skonio
Šventiniai pasiūlymai

Geras maistas neatsiejama kiekvienos šventės dalis, džiugiomis akimirkomis suburianti šeimą ir draugus į juoktis ir mylėti. 9 metrai skonio komanda pasiruošusi pasirūpinti maistu Jūsų šventėje, kad Jums beliktų tik mėgavimasis akimirka. 

Turime paruošę įvairias galimybes maisto pateikimui šventėse, nuo maisto furgonėlio iki užkandžių padėklų. Tikime, kad kiekvienas klientas atras jiem patraukliausią ir prieinamiausią variantą, o jeigu visgi nepavyksta išsirinkti iš jau esamų galimybių, susisiekus visada pasistengsime atrasti variantą atitinkantį jūsų norus ir lūkesčius. 

Salės nuoma

Jau visai netrukus galėsime pasiūlyti erdvę jūsų privatiems renginiams. Dėl ateityje vykstančių renginių susisiekti galite jau dabar!