Maisto furgonėlis

Populiariausias pasirinkimas šventei – maisto furgonėlis gali tapti puikia šventės dekoracija, pritraukiančia svečių dėmesį bei galinčia pamaitinti didelį kiekį žmonių per trumpą laiką. 

Maisto furgonėlis yra puikus pasirinkimas šventėje, kurioje yra didelis dalyvių skaičius bei noras patiekalus gauti vienu metu. Taip pat šią opciją rekomenduojame rinktis, kai norite gauti atskiras porcijas visiems šventės dalyviams bei jas estetiškai patiekti daugkartiniuose induose. 

Sudalyvavus jau daugybėje jūsų švenčių galime drąsiai teigti, kad maisto furgonėlis tampa išskirtine šventės puošmena, pritraukiančia svečių dėmesį. Smalsumo vedami šventės dalyviai visada mėgsta susipažinti su maisto furgonėliu, jo istorija ir tuo, kas slepiasi jo viduje. O mūsų komanda visada su malonumu pasidalina savo įspūdžiais ir istorijomis su šventės dalyviais. 

Svarbu! Maisto furgonėlis yra 9 metrų ilgio, todėl gali pasiekti ne visas Lietuvos vietas. Prieš užsisakant maisto furgonėlį apgalvokite, ar atvykimas į šventės vietą yra įmanomas krovininiam automobiliui bei ar šventės lokacijoje yra tinkamo dydžio vieta jam pastatyti. Maisto furgonėlio tinkamam ir tyliam veikimui yra reikalinga elektra, todėl šventės vietoje turėtų būti galimybė prisijungti prie elektros. Jeigu tokios galimybės neturite, mes galime išnuomoti generatorių. Apsvarstant visus šiuos svarbius klausimus, rekomenduojame susisiekti su mūsų komanda, kuri padės atrasti efektyviausius sprendimus. 

Dėl food trucko užsakymo šventei kreipkitės telefonu +37060115119 arba užpildykite švenčių užsakymų anketą

*yra galimybė išnuomoti elektros generatorių.